top of page

SANKON s.c.
Adam i Alicja Santorowscy

SANKON sp. z o.o.

Działalność projektową prowadzimy od roku 1998 zdobywając doświadczenie w projektowaniu i obsłudze inwestycji. W tym okresie przy współpracy z wieloma firmami braliśmy udział w wielu projektach i realizacjach obiektów użyteczności publicznej, handlowych wielkopowierzchniowych, przemysłowych i mieszkalnych.  

 

Od 2008 roku funkcjonujemy w ramach spółki SANKON S.C. Adam i Alicja Santorowscy. W 2017 r. powołaliśmy do życia Sankon sp. z o.o. odpowiedzialną za realizację inwestycji i projekty międzynarodowe.

 

W trosce o dobro Klienta proponujemy rozwiązania optymalne, które zadowolą jego wymagania funkcjonalne i estetyczne oraz zapewnią ekonomiczną realizację inwestycji.

Przeprowadzamy naszych Klientów przez inwestycję począwszy od rozwoju pomysłu, przez fazy koncepcji, projektu i niezbędnych działań formalno-prawnych, realizację  aż do pomyślnego oddania obiektu do użytkowania.

Jeden z naszych Klientów określił nasze działania jako:

"From dreams to reality!" i dużo w tym prawdy...

ADAM.jpg

wspólnik

Adam Santorowski

Magister inżynier budownictwa, absolwent Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Studia podyplomowe  w zakresie Międzynarodowych procedur realizacji inwestycji  na Wydziale budownictwa Politechniki Wrocławskiej  

ALICJA.jpg

wspólnik

Alicja Santorowska

Magister inżynier budownictwa lądowego, absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Stypendystka programu Tempus w Wiesbaden Fachhochschule.

bottom of page